NOVÝ BLOG - ZDE!!! VŠECHNY POVÍDKY, BLBOSTI, FOTKY JSOU NA NOVÉM BLOGU - ZDE!!!

Červen 2011

Všecko možnéé! :P

30. června 2011 v 14:52 | Prongs
Táák, včera jsem Vás s tím nechtěla otravovat a dala Vám o den víc. Na celé čáře ale stejně zvítězila Lilly. 14 hlasů/ 3 hlasy Luckiiny. Luckie tedy vypadává (Co hceš na diplom? Kdyžtak na mail obrázky). Zadání na příští kolo je teda tady!!
Postavy: Poberti
Místo: Prasinky

Odevzdávejte to do 6.7.2011, hlasování bude do 12.7.2011 (to mám narozky :DD) Tákže tohle je asi všechno. Tak ale ještě se zeptám co vysvědčení? A do jaké třídy se vážení vlastně chystáte?? :D

Lilly Vs. Luckie

27. června 2011 v 21:09 | Prongs |  SONP
Tak tady máte dva výtvory: Lilly a Luckie. Hlasujte v aknetě kterou pošlete dál a bude soutěžit u nás v SONP i v dalším kole. Hlasování poběží do této středy tedy 29.6.2011. A nezapoměňte přidat komenty!


SONP - zprávy ohledně 3.kolo + drabble

25. června 2011 v 13:12 | Prongs |  SONP
Neměla jsem teď moc času, proto jste se tady toho asi moc nedočetli. Jen jsem napsala krátkou zprávu a zas letěla pryč. Nedala jsem Vám žádné infromace což mě mrzí. Tak začnu tím "speciální úkolem", tedy drabble. Jak už jsem upozorňovala Lilly s Luckie měli stejný počet hlasů, proto si ony napíšou drabble. Ostatní postupují. Nejvíc hlasů měla Chloe M. Raddle. Gratuluji!
A teď už k úkolu. Jelikož je to krátké a jednoduché, budu to chtít do pondělí. Myslím že drabble má mít 100 slov, takže se snažte to dodržet. Neukamenuju Vás když jich tam bude o jedno víc nebo míň. V pondělí se taky dozvíte zadání 3.kola a která z holek postoupila. Takže takový "menší oddech". Tak se zatím mějte! Pá pá ...

Vy-vy-vy-vyhlášenííí

23. června 2011 v 21:15 | Prongs |  SONP
Tááááč mí drazí. Jelikož v anketě měli Lilly s Luckie stejný počet hlásků, rozhodli jsme se, aby se rozhodlo kdo postoupí že jim dáme za úkol napsat drabble na jakékoliv téma. Tak piště, a zbytek Vám povím protom, protože teď trošinku nestíháááám :D. Jinak všem gratuluji!!!

Komentářová povídka

21. června 2011 v 18:15 | Padfoot & Prongs |  Jednorázovky
Tak mě napadlo, že by jsem mohla zkusit zavést tady komentářovou povídku. Jen by mě tak zajímalo jestli se to chytne. Počítám, že to většina z Vás zná, nebo se s tím alespoň setkala na jiném blogu. Pro Ty kteří neví oč kráčí, vám to vysvětlím. Komentářová povídka spočívá v tom, že já začnu psát nějaký příběh a Vy v něm v komentářích budete pokračovat. Jasná?? Ovšem mám i nějaká pravidla.
1. ŽÁDNÁ SPROSTÁ SLOVA! (Opravdu to není příjemné. Sprosté komentáře mažu!)
2. NEPIŠTE 2 KOMENTÁŘE ZA SEBOU!
3. PIŠTĚ K VĚCI A NÉ ŽÁDNÉ BLBOSTI. KOMENTÁŘE NA SEBE MUSÍ NAVAZOVAT.
4. Nechci zas moc prudit. Nebudu Vám dávat nějaké určité délky komentářů. Ale nemějte to zas nějak moooooc dlouhé, spoléhám na Vaši inteligenci. :D

Charakteristika povídky:
Postavy: Poberti, Lilly , AUTP- Kristin
Doba: Poberti, 6. ročník
Žánr: No tak tohle já fáákt neřeším :D Napiště to, co se Vám nejlíp píše (já se v tom stejně nevyznám)

Takže začínáme:
Na školní pozemky i hrad už se snesla tmavá noc. I přes to že bylo kolem čtvrt na dvanáct se v nebelvírské společenské místnosti poflakovali čtyři studenti-přesněji řečeno dva z nich už spali-. Dva, kteří byli stále v bdělém stavu, dělali takový rámus, že se to nedalo vydržet. "Kluci zmlkněte!" zvolala Kristin, která měla za zády Evansovou, ta si něco potichu mumlala. James v plné polní zareagoval: "Evansová,..

A teď už jeto na Vás vážení...:D

2.kolo- Chloe M. Raddle

19. června 2011 v 14:38 | Prongs |  SONP
Tak poslední soutěžní povídka. Hlasovat můžete tady. V tomto kole jde o vypadávání takže ten s nejmenším očtem hlasů vypadne. Tak hlasujte pro svého favorita, ať si můžete přečíst jeho další soutěžní povídku.

HP and dethly hallows- plakáty

18. června 2011 v 12:00 | Prongs |  ►Fotky a videa◄
Většina z Vás už je nejspíš viděla co? Ale newadí, vybrala jsem ty, které se mi nejvíc líbily a máte je tady... :D

The Final Trailer- HARRY POTTER AND DEATHLY HALLOWS PART 2

18. června 2011 v 8:31 | Prongs |  ►Fotky a videa◄
Jo! Našla jsem poslední, finálový trailer Harry Potter and dethly hallows part 2. Já nevím co bych na to měla říct! Ta Lilly na začátku a pak Sirius a tak...no....to prostě musíte vidět! Sice je to v angličtině ale řekla bych, že většině to asi nedělá problém. Stejně jde o to video samotné! :)


♥HLASOVÁNÍ do SONP♥

18. června 2011 v 8:13 | Prongs |  SONP
Opět sem dávám hlasování. A už mám připravený další článek ve kterém ... no nechte se překvapit! Tak teď zpět k tomuto článku. Koho pošlete dál?? Máme tu 5 soutěžících.
Chloe M. Raddle (zatím neodevzdala)
Lilly (Tajemství ukryté hluboko v duši)
Angee ( Bellatrix o voze, Luke o koze)
Eldarwen (Smrť je vykúpením)
&
Luckie

Tak jsem zvědavá. Dokud ošem Chloe M. Raddle svou povídku neodevzdá, nemá smysl pro ni hlasovat, to je Vám snad jasné. Ale je mi to jedno, dělejte jak uznáte za vhodné. Hlasování tedy trvá do 23.6 a jáá jdu připravit ten další článek!

2.kolo- Luckie

18. června 2011 v 8:02 | Prongs |  SONP
ÁÁ! Já se Vám strašně moc omlouvám, jelikož jsem nedala hlasování do SONP včera prodlužuji ho o den dýl, čili do 23.6. Dále bych chtěla upozornit že stále nemám všechny povídky, naštěstí mi chybí už jen jedna- od Chloe M. Raddle. Snad mi ji dá co nejdříve. Teď už si ale přečtěte výtvor Luckie, od které je další povídka!