NOVÝ BLOG - ZDE!!! VŠECHNY POVÍDKY, BLBOSTI, FOTKY JSOU NA NOVÉM BLOGU - ZDE!!!

Láska vs Touha

14. listopadu 2010 v 0:25 | Padfoot & Prongs |  Jednorázovky
Láska VS Touha
INFO:Tato povídka je velice duchaplná a dietní. Věnujeme ji všem obézním lidem.
(Paddy: Šetrně…co třeba plnoštíhlím?)

Bylo čtrnáctého února a všechny mladé a nadějné páry se líbaly na různých místech hradu.
(Paddy: i kolem něj…                                                                                                                        Prongs: úchyle…na co ty nemyslíš…                                                                                               
Paddy: To říká ta pravá…a kdo vymyslel Sx2?                                                                                 Prongs:…)
Ani Poberti nezaháleli.

(Prongs: I Remus?                                                                                                                               Paddy: *přikývne* I Remus…)
James už konečně získal dívku svého srdce - s kterou se vášnivě líbal v přístěnku na košťata. Sirius obohacoval o zážitky další z jeho nepřeberného množství slečen. I Remus si našel přítelkyni…. Jen chudák Peter seděl osamoceně ve společenské místnosti mezi zamilovanými páry. "Ach jo…" povzdechl si a zadíval se na své "bříško". Znovu si povzdechl a pohladil ho, "Jak je možné že mě nikdo nechce? To jsem opravdu tak šeredný?" Pomyslel si zoufale. A tu dostal nápad!

(Paddy: Proboha Červíček myslí! Kde se stala chyba..
Prongs: *starostlivý pohled* Jenom aby ho to nebolelo…)

"Už to mám!!! ZHUBNU…." A bouchnul se po břichu, které se začalo množstvím sádla nebezpečně vlnit. Červíček se snahou říci co nejvíce lidem o svém skvělém nápadu začal vyhledávat své kamarády. Prolezl snad všechny volné učebny, tajné chodby a různé jiné hnízdečka lásky, až
konečně našel Jamese.

(Prongs: *se slzičkami v očích* to bude trapas…to bude trapas…)

"Jamesi,Jamesi! Mám skvělí nápad!" prohlásil nadšeně Červíček. James se odtrhl, od Lily a podíval se na Petera. " Nepruď Pettigrewe…nevidíš, že mám na práci důležitější věci?" Prohlásil nevrle a opět se "věnoval" Evansové. Peter se zklamaným výrazem odešel hledat Siruse.

(Paddy: Nechci vědět,co dělá, Nechci vědět, co dělá, Nechci vědět, co, dělá...)

Červíček ať se snažil, jak se snažil kamaráda nenašel. A tak zoufalý a s plným močovým měchýřem se vrhl na první toaletu, kterou uviděl. A kdo tam nebyl - Sirius a oběť jeho lásky. " Siriusi,Siriusi!!! Mám skvělý plán!" Sirius po Peterovi hodil znechucený pohled. " Červe, můžeš mě nechat na pokoji?!" Prohlásil a vyhodil Petera z umývárny. Pettigrew smutný kvůli nezájmu jeho kamarádu se rozhodl, že dietu bude držet bez toho aniž by to všichni věděli. Tak se tedy vydal do kuchyně, kde si chtěl vzít něco "malinkého" na zub. Když dorazil domácí skřítkové ho přivítali s podnosy plnými cukrovinek. Peterovi na čele vyrazil vráska přemýšlení - která se u něj nevyskytovala moc často. Náhle v něm začal krutý boj: "Jídlo nebo přítelkyně? Láska nebo touha? Jídlo je lepší kamarád, ale taková přítelkyně taky není k zahození. Jak to mám teda udělat?" Červíček se samým přemýšlením začal potit a skřítci se na něj začali nevěřícně dívat. Jeden z nejmenších skřítků se ho zeptal: " Pane Pettigrewe jste v pořádku, nechcete?" Malý skřítek před ním začal šermovat velkou trubičkou plněnou krémem. Peter se smutně podíval na pochoutky, které mu skřítci přinášeli. " Nechci…" pravil mdlým hlasem. Skřítci se zatvářili, jako kdyby právě tato slova byla největší katastrofa na světě.

(Prongs: Tu jeden zvolal: "Pryč s ním")

Peter se znovu nadechnul a řekl: " Chci- jen-jablko."vypravil ze sebe s námahou. Skřítci mu začali nosit jablka v županu nebo jablka v karamelu Pettigrew však vše odmítal. " Dal bych si jen OBYČEJNÉ jablko." Skřítek, který na něj na začátku mluvil, mu teď přinesl velké zelené jabko.Na druhý den se Poberti vypravili do Medového ráje.Všichni chlapci i s přítelkyněmi již stály před hlavní bránou. Červíček ve snaze neporušit svou dietu opět navštívil bradavickou kuchyň.
Zatímco zamilované páry lízali lízátka ve tvaru srdíček , Pettigrew seděl nad mísou kyselých jablek.
Peter si jedno jablko vzal, otočil na podpatku a odešel do společenské místnosti. Tam se na plod znechuceně podíval a zakousnul se do něj. Právě v tu chvíli vešla Peterova favoritka tlustá a jediná volná holka v Bradavicích Betty Pollkinsová. Červíček samým vzrušením že ji vidí vyplivl rozžvýkané jablko přes celou společenskou místnost Betty do tváře.
(Prongs: Tlustá děva si začala utírat obličej hábitem)
Dívka si začala utírat obličej hábitem. "Fůůůj Pettigrewe ty prase! Zrovna kvůli tobě jsem si zamazala hábit ve kterém vypadám dobře." Červíček se začervenal a zamumlav si pod dvojitou bradou " Promiň Bettynko , já nechtěl." Toto byla poslední konverzace kterou spolu v Peterův nejhorší den prohodili. Asi hodinu poté se ke sklíčenému tlouštíčkovi přihrnuli James a Lily, která si Jamesovi sedla na klín. Peter je smutně pozoroval. " Jamesi, není ten," kývla hlavou směrem k Pettigrewovi "ten..hm..není prostě nějaký divný?" Potter se zadíval na "kámoše"a pravil: " Hele Červíčku něco jsme ti přinesli." Vytáhl z kapsy 2 lízátka a podal je přes stůl Peterovi. Peter po nich chňapl a vrazil si je do pusy následně si však uvědomil že vlastně drží dietu vytáhl si lízátka z pusy a vrazil je Lily do ruky. Evansová se na lízátka znechuceně podívala "T-To je v pohodě, můžeš si je nechat". Pettigrew však k údivu všech přítomných odmítl , "Děkuji ale držím dietu." James se podíval na sebe a pak na Červíčka. " Kolikátou už?"
Peter neřekl ani slovo vzal si od Lily lízátka a šel do ložnice. Sedl si na postel ,zadíval se na lízátka a řekl . "Vy jste moje jedná láska, na co touha po Betty když mám vás ,stejně jednou zhubnu!"

PS: Omlouváme se všem které jsme urazili nebo nějak jinak znechutili. Děkujeme za pochopení.
 Padfoot & Prongs
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Jenny the Strange - SB Jenny the Strange - SB | Web | 2. srpna 2011 v 13:14 | Reagovat

tak tohle mě dost pobavilo :-D

2 Skokan Skokan | E-mail | Web | 14. října 2011 v 18:00 | Reagovat

Fajn blog

3 lilyevans-and-marauders lilyevans-and-marauders | Web | 9. září 2012 v 18:55 | Reagovat

Prej: Tu jeden zvolal: "Pryč s ním"!!!!!!!!! OMG!!!! Já nemůžu! Jsem mírně znechucená, ale rozesmátá! :D  :D  :D

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama