NOVÝ BLOG - ZDE!!! VŠECHNY POVÍDKY, BLBOSTI, FOTKY JSOU NA NOVÉM BLOGU - ZDE!!!

Srpen 2010

Anketa

30. srpna 2010 v 19:06 | My dva/dvě |  Smrtijedi
...Tak schválně???

New dess

27. srpna 2010 v 12:23 | My dva/dvě
tak holky. Dess máte nestavený. doufám, že se vám líbí. Kdykoliv můžu udělat nový dess. Ale tento je vyjimečný. Prosím vás nedělejte žádné změny v nastavení. kuju. Angela2.kapitola

25. srpna 2010 v 2:26 | MY DVA- DVĚ
Deníčku!
Tak už vím kam patřím! Patřím do Nebelvíru "kam patří všichni odvážní a smělí". Ovšem má to jednu nebo dvě chybičky - ta první je že se mnou do koleje chodí i ten kluk co jsme ho potkali ve vlaku myslím že se jmenuje Potter . A tou druhou chybou je že Severus chodí úplně jinam a dokonce jsem slyšela že jeho a moje kolej se zrovna moc "nemusí".Jinak jsem tady docela spokojená až na to že tady vypadá jako ve středověku, trošku mě to děsí je tady mluvící brnění- to bych asi ještě pochopila ale jsou tu taky duchové a obrazy které se hýbají a mluví. Když jsem je poprvé uviděla myslela jsem že mi přeskočilo.Ale opak byl pravdou. Mám takový pocit (opravdu jenom pocit?) že mi bude chvíli trvat než si na to zvyknu…Je tady tak hrozně ticho nééé jako u nás doma tam mi pořád Petty něco vyčítá. Stejně je to tady jako v pohádce, mám pocit že je to jenom krásný sen, něco nehmotného co se za chvíli rozplyne. Vsadím se že zítra ráno mě stejně probudí Petuniin řev, určitě jsem jí ZASE vzala něco o čem vůbec nevím že má ( jako tradičně). Přemýšlím jestli všechno co jsem dnes snědla bylo opravdové, protože to bych přibrala asi takových 5 kg minimálně J.Asi bych už měla jít do postele všichni mí "spolužáci" už spí. Mám mimochodem super-střelené spolubydlící -nejstřelenější z nich jsou asi Kendel a Hazel (znají se už dlouho, a jde to vidět ) a Alice a Susan jsou celkem normální…Doufám že spolu budeme dobře vycházet. Tak teď už půjdu radši spát ať jsem na první školní den připravená.

Když se Lily ráno probudila , zjistila že to nebyl jenom sen ! Probudil ji sice křik ale nepatřil její sestře. " PAVOOOOUK!!" vyhrkla jedna její spolubydlící a krčila se v koutě co nejdál od té osminohé " potvůrky". Rudovláska rychle přiskočila ke krčící se dívce a utěšovala ji , což nebylo zrovna nejlehčí . " Klid Kendel, je to jenom pavouk nic ti neudělá a navíc prý nosí štěstí". Děvče se na ni nevěřícně a zároveň zděšeně podívalo. " A-ale může to být malinký, zakrslá hrozně, hrozně moc zakrslá AKROMANTULE!" Lily se neptala kdo nebo co je to akromantule. Vytáhla z kufru úhledně složený kapesník a opatrně do něj pavoučka lapila. Přešla místnost aby si mohla volnou rukou otevřít okno. Rozevřela dlaň ve které svírala kapesník trošku jím zatřásla, pavouček vyletěl do svěžího zářijového rána.

Když teď už klidné studentky prvního ročníku dorazili do velké síně byla už téměř zaplněná studenty kolejí. I u Nebelvírského stolu bylo plno, takže stěží našli místo k sezení. Bohužel pro Lily, to místo bylo víc jak odpudivé- sedla si naproti Jamesi Potterovi , který ji se zájmem pozoroval.Zrzka si mho nevšímala a rychle vypila čaj a snědla kousek topinky. Poklepala na rameno své kamarádky. " Pojď za chvíli nám začíná hodina bylinkářství ". Vypadalo to že se již všichni chystají odejít do učeben . Mezitím se studenti 1. Ročníku doloudali ke skleníkům kde počkali na poslední opozdilce aby mohlo začít vyučování. Vstoupili do skleníku kde kde to vonělo po hlíně a hnojivech. Přivítala je postarší čarodějka s ne moc upravenými prošedivělými vlasy . Za krátce střiženými nehty měla hlínu . Lily napadlo že profesorce moc na vzhledu nezáleží.Jakmile se všichni vměstnali do skleníku žena promluvila. " Dobrý den, vítám vás na vaší první hodině bylinkářství. Jmenuji se Pomona Prýtová. V mých hodinách se budete dozvídat o různých rostlinách." A kývla hlavou ke stolu kde se kroutili a různě vřískali prapodivné květiny. " Stoupněte si podél tohoto stolu." Všichni se rozestoupili a zadívali se na květiny které měli před sebou.Profesorka jim v rychlosti řekla jejich názvy a než se nadáli zazvonilo-což znamenalo konec vyučování. Po tomto předmětu následovala řada dalších- před obědem ještě přeměňování a při obědě který dopadl katastrofálně, protože ten pitomý Potter převrhl na Lily "náhodou" dýňovou šťávu a s jistou ironií v hlase se jí omluvil : " Evansová promiň, já ne-chtěl …" a pak se i partičkou do které přibili i dva další (podle Lily stejní troubové..) začali chechtat na celé kolo. Dívka vyběhla z velké síně aby se mohla převléknout. Přišla proto pozdě na hodinu lektvarů. Hned jak vstoupila do dveří začala se profesoru omlouvat . Ten se však usmál a pravil "Ale to je v pořádku drahá slečna Whitová " ukázal na Kendel ,která se na Lily zářivě usmála " už vás omluvila,prosím posaďte se", dodal a elegantně kývl rukou k volnému místu. Dvouhodinovka lektvarů proběhla bez větších potíží. Po dvou hodinách strávených ve sklepení se odebrali na hodinu dějin čar a kouzel. Poslední hodina byla nejnudnějším předmětem jaký kdy Lily zažila. Byla asi jediná z celé třídy kterou neuspal výklad profesora (ducha) Binnse.Díky bohu je však toho dne už žádné vyučování nečekalo. A tak do sebe unavená dívka naházela v největší rychlosti večeři a vděčně zalehla do postele s nebesy. Netrvalo dlouho aby usnula,stačilo jen zavřít oči…
PS: A nechcte nám tu nějaký komentíík...prosííím!! A jedno jaký...xDD

Sybilla Patricia Trelawneyová

5. srpna 2010 v 14:16 | MY DVA-DVĚ |  SEM NECHOCDIT!!

Sybilla Trelawneyová

Sibylla Patricia Trelawneyová je učitelkou jasnovidenctví. Většina jejích předpovědí se nevyplní, ale čas od času se do něčeho strefí. Jsou známy dva případy, kdy předpověděla skutečné předpovědi. Poprvé předpověděla osud Harryho a Voldemorta, podruhé návrat Voldemorta po tom, co se k němu vrátí jeho věrný služebník Petr Pettigrew. Díky první předpovědi, kterou přednesla při ucházení o místo u Brumbála, byla přijata na její místo v Bradavicích.
Trelawneyová

Severus (srabus) Snape

4. srpna 2010 v 1:13 | Padfoot & Prongs |  Ostatní Postavičky
Jméno: Severus Snape
Vzhled:


Datum narození: 9.Ledna 1960
Lily Evansová

4. srpna 2010 v 1:05 | MY DVA- DVĚ |  Ostatní Postavičky
Lilly
Jméno: Lily Evans
Vzhled: Dlouhé zrzavé,vlnité vlasy,zelené oči, útlá postava
Povaha: Milá,přátelstká,chytrá,
inteligentní
Datum narození: 30.1.1960
Původ: Mudlovský,Angličanka
Otec - Wiliam Evans-> Lékař
Matka- Eveline Evans-Walters->Učitelka na Vysoké škole
Pozn.: Je velmi nadaná čarodějka.
Povídka: Z deníku Lily Evans, Láska nebo Nenávist,Co by se stalo kdyby..,Žít a nechat žít


Peter Pettigrew

4. srpna 2010 v 0:48 | Padfoot & Prongs
Peter Pettigrew

Narození: 1960
Umrtí: 1997
je smrtijed, který Voldemortovi odhalil tajemství úkrytu Potterových.
V Bradavicích začal studovat ve stejném roce jako James Potter, Sirius Black a Remus Lupin, s nimiž utvořil partu kamarádů, kteří si říkali Pobertové. Kvůli tomu, že byl Remus vlkodlak, se z ostatních stali neregistrovaní

Remus Lupin

4. srpna 2010 v 0:32 | Padfoot & Prongs
Remus John Lupin (Náměsíčník)

Narození: cca rok 1960
Umrtí: cca rok 1997 -1998
Život v Bradavicích: Byl studentem nebelvírské koleje a jedním ze skupiny přátel přezdívajících si Pobertové, což byli tvůrci Pobertova plánku. Je vlkodlak, kteroužto vlastnost se snaží všemožně potlačovat. Mezi jeho nejlepší přátele ve škole patřili Sirius Black, James Potter a Petr Pettigrew. Jeho kamarádi se kvůli němu stali neregistrovanými zvěromágy a proměňovali se ve zvířata která ho při přeměně dokázala umírnit.
V pozdějších letech se stane manželem Nymfadory Tonksové a budou spolu mít dítě Teda. Později umírají (oba dva) v závěrečné bitvě proti Voldemortovi.

Remus